Liverpool was zondag in het Emirates stadion veel beter dan Arsenal. Waar het een week geleden erg goed ging met het scorend vermogen van The Reds, stond het vizier van SAS en hun teamgenoten niet scherp genoeg.
Veel kansen, weinig goals
Vele kansen werden gemist en door goals van Chamberlain en Podolski nam Arsenal de leiding (2-0). Liverpool kreeg nog wel een penalty na een overtreding op Suarez door Podolski. De penalty werd verzilverd door aanvoerder Gerrard. Na deze penalty had scheidsrechter Howard Webb de bal nog een keer op de stip moeten leggen na een grove overtreding op Suarez, maar Webb durfde niet nog een penalty te geven.
Shirt van Sturridge te koop
Ondanks het feit dat SAS spits Sturridge vele kansen miste is een shirt van dit fenomeen natuurlijk een gewild object. Een vriend van The Dutch Branch wist het wedstrijdshirt van Sturridge te bemachtigen. Hij heeft besloten om het shirt te verkopen aan de hoogste bieder. Mocht u interesse hebben in het shirt, laat dan een comment achter in dit bericht of via het contactformulier.
Lees hier het bewijs dat Sturridge zijn shirt na de wedstrijd heeft weggegeven aan een Liverpool supporter
The Dutch Branch