Beste Liverpool supporters,
Liverpool heeft zondag een knappe overwinning behaald bij West Ham United.
In het London Stadium kwamen The Reds na tien minuten al op voorsprong via Daniel Sturridge. De Engelsman omspeelde keeper Adrián om de bal vervolgens in een leeg doel te werken. André Ayew had West Ham voor rust op gelijke kunenn brengen, maar hij raakte twee keer de paal.
In de tweede helft wist Philippe “Little Magician” Coutinho het duel snel te beslissen. De Braziliaan scoorde tweemaal en een kwartier voor tijd bepaalde Divock Origi de eindstand op 0-4. Bij de laatste twee treffers zorgde Georginio Wijnaldum, die de hele wedstrijd speelde, voor de assist.
Liverpool staat derde op de ranglijst, één puntje boven Manchester City. The Reds krijgen in de laatste speelronde degradant Middlesbrough op bezoek en City heeft nog twee duels te gaan. Nummer vijf Arsenal kan alleen nog de top vier halen als het twee keer wint en Liverpool en City allebei punten verspelen.
Wat dus niet zal gebeuren 🙂 ……
Zie hier een korte samenvatting van de wedstrijd:
Dirk Kuyt:
Dutch Dynamo heeft er vandaag bij Feyenoord hoogst persoonlijk voor gezorgd dat de club uit Rotterdam voor het eerst sinds 18 jaar kampioen van Nederland is geworden in het seizoen 2016/2017.
Kuyt scoorde een hattrick en barste in tranen uit na de wedstrijd.
The Dutch Branch feliciteert Dirk en zijn gezin met deze geweldige prestatie.
” You know who we are, The Dutch Branch, YNWA”